Všechny díly Partičky a Milujem Slovensko najdeš zde:uloz.to - sdílej snadno data

My na představeních..

Report - 17.8. Napajedla - Partička

19. srpna 2012 v 10:30 | Ann...

Do Napajedel jsem přijely už kolem třetí a šly jsme ke vchodu do zámku. Tam nám ale řekli že pouští až od čtyř hodin. Tak sme šli do nějaké cukrárny a přišly jsme tak v 16:05 . U dveří už byla pěkná fronta, tak jsme se zařadily a za námy se prodloužila ještě tak 2x co byla předtím. Pouštět začaly až nějak v 16:20. My měly místa na stání ale bylo to určitě lepší než sedět vzadu, viděla jsem přímo na podium. Potom jsme uviděla stánek s věcmi partičky - bylo ta to co na konopišti, i to focení u zdi kam strčíte hlavu :D. Koupila jsem si tričko (to černé), placku a samolepku.
Když začalo představení první vylez Marián a hrál. Potom Dano všechno uvedl a začalo se.
  • Třetí hra - seznamka, z této hry jsem video nenašla a je to vážně škoda, byla naprosto úžasná. Onra byl Šebrle, Michal - Hannah Montana, Igor- Božena Němcová. Hádal jak jinak než Geňa ale řekla bych že mu to fakt šlo, možná bych řekla že to byla i nejrychlejší seznamka.

Po představení byla autogramiáda, byla sice jen chvilku ale já se vecpala do předu. Všem jsem dávala podepsat vytisklou fotku kde jsem já a oni. Když sem ji dávala ondrovy vzniklo z toho toto:
Ondra: Chceš tam věnování?
Já: Jojo, Anně.
Ondra: Dvě N?
Já: Jojo
Mamka: A kydž tam napíšete srdíčko bude to uplně super
Já: Mamííííííííííí!

A Ondra napsal "Anně!!! Ondřej Sokol ♥ (to chtěla máma)" :DDDD
A Tady jsou nějaký fotky:Partička v AMFÍKU - Valašské Meziříčí

18. července 2012 v 17:55 | Colorka
Omlouvám se vám, že sem tu dlouho nebyla ;). Nj, prázdniny sou nabité....po vízu hned na Partičku, další den do Prahy na XV. všesokolský slet, pak na chalupu, se sestřenkama atd...

Partička ve Valmezu byla suprová, myslím že mnohem lepší než ve Zlíně. Škoda že tam bylo zakázané fotit, ale s kámoškou sme si to užili :D . Stihlo se celkem 7 her, a to:
  1. Zvuky (Ondra s Michalem v kostele)
  2. Reklamace (Geňa u Igora reklamoval vuvuzelu)
  3. Příběh (téma si nepamatuju)
  4. Živé kulisy (Míša s Igym na pouti (kačenky, střelnice, autodrom)
  5. Tiskovka (Ondra jako Noe)
  6. Muzikál (Skoky na lyžích - Ondra jako rakouský skokan, Michal jako český, Igor jako trenér a Geňa dobrý duch můstku)
  7. Co by nikdy neřekl ( Leoš Mareš, papež, Vondráčková)
Škoda že nemůžu jet na Partičku na vzduchu, no nic...budu sledovat přímý přenos na óčku :)
PS. Dneska ve 22:10 na čt2 Igy ve filmu El Paso

Partička Zlín ♥

12. května 2012 v 19:13 | Placka
Ve Zlíně to bylo super. Sice byly jenom 4 hry, ale to vůbec nevadí. Jenom škoda že tam nebyl Igor, ale jsem ráda že tam aspoň byl místo něho Roman Pomajbo, kterého ve Slovenské Partičce mám celkem ráda. Nejdřív se hrála STOP, pak Vyznání lásky, Párty (hádal Geňa xDD) a nakonec Televizní a filmové názvy. Konečně mám podpisy Ondry, Michala a Geňi, jen mi je líto, že Dano zmizel moc rychle, než sme se se sestřenkou stačili otočit už byl venku i s Mariánem a Romanem. PS. Pokud se chcete podívat na videa, tak všechny najdete na YouTube (První i druhé představení)

 
 

Reklama